LEGO Jurský svět: Stavebnice plná prehistorického dobrodružství!

Lego Jurský Svět

Stavebnice LEGO Jurassic World

Svět dinosaurů a stavebnic LEGO se prolíná v sérii LEGO Jurassic World. Fanoušci filmové série i milovníci dinosaurů si užijí stavění ikonických scén a vozidel z filmů. Od ikonické brány Jurského parku po mohutný Tyrannosaurus Rex, stavebnice LEGO Jurassic World nabízejí širokou škálu modelů pro všechny věkové kategorie. Děti si užijí hraní na hrdiny s minifigurkami Owena Gradyho, Claire Dearingové a dalších postav, zatímco dospělí ocení detailní zpracování modelů. Stavebnice LEGO Jurassic World nejsou jen hračky, ale i sběratelské předměty, které potěší fanoušky všech generací.

Stavebnice LEGO Jurassic World jsou rozděleny do několika sérií, z nichž každá se zaměřuje na jiný film nebo aspekt Jurského světa. Najdete zde sady s dinosaury, vozidly, budovami a minifigurkami. Díky široké škále modelů si každý najde tu pravou stavebnici pro sebe. Stavebnice LEGO Jurassic World jsou kompatibilní se všemi ostatními stavebnicemi LEGO, takže fantazii se meze nekladou. Vytvořte si vlastní Jurský park, zažijte napínavá dobrodružství s dinosaury a užijte si hodiny zábavy se stavebnicemi LEGO Jurassic World.

Pro fanoušky dinosaurů a LEGO

Jurský svět plný dinosaurů a stavebnic LEGO je snem každého malého i velkého dobrodruha. Stavebnice LEGO Jurský svět otevírají bránu do světa plného akce a napětí, kde ožijí prehistoričtí giganti. Děti si mohou postavit vlastní Jurský park s ikonickými místy, jako jsou brány Jurského parku nebo centrum pro návštěvníky. Samozřejmostí jsou detailně propracované figurky dinosaurů, od majestátního Tyrannosaura Rexe po rychlého Velociraptora. Fanoušci si užijí stavění scén z filmů Jurský svět a vymýšlení vlastních dobrodružství. Stavebnice LEGO Jurský svět rozvíjí kreativitu, představivost a jemnou motoriku. Jsou vhodné pro děti různého věku, od nejmenších stavitelů až po zkušené LEGO nadšence. Díky široké škále modelů, od menších sad až po rozsáhlé sběratelské kousky, si každý najde tu pravou stavebnici. LEGO Jurský svět je skvělým dárkem pro všechny milovníky dinosaurů a LEGO stavebnic.

Věkové kategorie a dostupnost

Stavebnice LEGO® Jurassic World™ nadchnou malé i velké fanoušky dinosaurů a dobrodružství. Vybírat můžete z modelů určených pro různé věkové kategorie, od batolat až po dospělé. Pro nejmenší stavitele od 1,5 roku jsou ideální sady LEGO® DUPLO® Jurassic World s většími kostkami a jednoduššími modely. Děti od 4 let si užijí stavění a hraní se sadami LEGO® Juniors Jurassic World, které obsahují ikonické dinosaury, vozidla a postavy z filmů. Pro starší stavitele od 6 let jsou k dispozici detailnější a propracovanější modely stavebnic LEGO® Jurassic World, které jim umožní prožít napínavé scény z filmů nebo si vymýšlet vlastní příběhy. Ať už hledáte dárek pro malého nadšence do dinosaurů nebo pro zkušeného sběratele LEGO® stavebnic, v sérii LEGO® Jurassic World si zaručeně vyberete.

Vydání Název sady Číslo sady Počet dílků Doporučený věk Cena
2023 Útok Atrociraptora na motorce 76945 169 6+ 599 Kč

Oblíbené sady a figurky

Stavebnice LEGO® Jurassic World™ otevírají bránu do akčního světa dinosaurů. Fanoušci si mohou znovu prožít ikonické scény z filmů, postavit si vlastní Jurský park nebo se pustit do napínavých dobrodružství s oblíbenými postavami. Mezi nejoblíbenější sady patří útoky T-Rexe a Triceratopse, kde se střetávají dva úžasní dinosauři. Děti si zamilují otevírací tlamy, pohyblivé končetiny a autentické detaily figurek. Pro milovníky dinosaurů, kteří touží po stavbě a hraní na cestách, je tu sada Únik Baryonyxe z klece. Tato kompaktní sada obsahuje pohyblivého Baryonyxe, terénní buginu a minifigurku Owena Gradyho. Pro ty, kteří chtří po větších výzvách, je tu majestátní sada Brachiosaurus. Tato impozantní stavebnice s pohyblivým krkem a nohama oživí tohoto gigantického dinosaura přímo před vašima očima. Kromě stavebnic nabízí LEGO® Jurassic World™ také širokou škálu figurek dinosaurů a postav. Od ikonického T-Rexe a Velociraptora Blue po méně známé druhy jako Baryonyx a Stigimoloch si každý dinosaurus najde svého fanouška. Figurky jsou detailně propracované a věrně kopírují své filmové protějšky.

Herní možnosti a kreativita

Stavebnice LEGO® Jurassic World™ otevírají bránu do světa plného prehistorického dobrodružství. Děti i dospělí se mohou ponořit do budování ikonických scén z filmů, vymýšlet si vlastní příběhy s dinosaury a zažívat nekonečnou porci zábavy. Možnosti hraní jsou nekonečné, ať už se jedná o záchranu dinosauřích mláďat před hrozbami, projížďku džípem pralesem nebo budování vlastního Jurského světa.

Stavebnice LEGO® Jurassic World™ nejsou jen o stavění, ale rozvíjí i dětskou kreativitu a představivost. Děti si procvičují jemnou motoriku při skládání kostek, učí se logicky myslet a plánovat při stavbě modelů a rozvíjí svou fantazii při vymýšlení vlastních herních scénářů. Svět dinosaurů je pro děti nesmírně přitažlivý a stavebnice LEGO® jim umožňují tento svět prozkoumat do nejmenších detailů. Mohou si postavit vlastní dinopark, vymyslet si napínavé honičky s dinosaury nebo se vžít do role paleontologů a vydat se na expedici za hledáním dinosauřích kostí.

Lego Jurský svět, to je úžasná možnost, jak propojit fantazii s dobrodružstvím. Postavit si vlastní Jurský park, to je sen každého dítěte, a s Legem se tento sen stává skutečností.

Anežka Malá

Kvalita a odolnost LEGO

Stavebnice LEGO jsou pověstné svou kvalitou a odolností a řada LEGO Jurský svět není výjimkou. Tyto stavebnice, inspirované filmovým světem Jurského parku, přinášejí dětem i dospělým možnost postavit si vlastní dinosauří dobrodružství. Kvalita použitých materiálů zaručuje, že modely dinosaurů, vozidel a budov vydrží i náročné hry a manipulace. Dílky LEGO jsou navrženy tak, aby do sebe přesně zapadaly a držely pohromadě, takže se nemusíte bát, že by se vám modely během hry rozpadaly. Odolnost stavebnic LEGO Jurský svět umožňuje dětem se s nimi vyřádit naplno, ať už staví dinosauří výběhy, prohánějí se s dinosaury po obýváku nebo přehrávají scény z filmů. Díky své kvalitě a odolnosti jsou stavebnice LEGO Jurský svět skvělou volbou pro všechny fanoušky dinosaurů a dobrodružství.

Sbírání a hodnota stavebnic

Stavebnice LEGO Jurský svět si získaly srdce malých i velkých fanoušků dinosaurů a stavebnic LEGO. Kromě zábavy při stavění a hraní, tyto stavebnice představují i sběratelskou hodnotu, která s časem roste. Limitované edice, exkluzivní figurky dinosaurů a vyprodané sety se stávají vyhledávanými artikly mezi sběrateli. Cena takové stavebnice na sběratelském trhu může mnohonásobně převýšit původní cenu.

Při sbírání stavebnic LEGO Jurský svět je důležité dbát na jejich stav. Neotevřené krabice v perfektním stavu mají nejvyšší hodnotu. Sběratelé si cení i stavebnic v originálním balení s nepoškozeným návodem. Pro uchování stavebnic v dobrém stavu je vhodné je chránit před prachem, slunečním zářením a výkyvy teplot.

Investice do stavebnic LEGO Jurský svět se tak může stát i zajímavým koníčkem s potenciálem zhodnocení. Než se ale pustíte do sbírání, je dobré si udělat průzkum trhu a zjistit, které sety jsou nejžádanější a jaká je jejich aktuální hodnota.

LEGO Jurassic World hry a filmy

Svět LEGO a Jurský park se spojily, aby vám přinesly vzrušující dobrodružství plné dinosaurů! Stavebnice LEGO Jurassic World oživují ikonické scény z filmů a otevírají nekonečné možnosti pro vlastní prehistorické příběhy.

Postavte si vlastní Jurský park s ikonickými branami a ikonickými vozidly, jako je Jeep Wrangler nebo vrtulník. Prozkoumejte Isla Nublar a Isla Sorna s minifigurkami oblíbených postav, jako jsou Owen Grady, Claire Dearingová a Dr. Alan Grant. Nechybí ani detailně propracovaní dinosauři, od mohutného Tyrannosaura Rexe po rychlé Velociraptory.

Hry LEGO Jurassic World vás vtáhnou přímo do děje filmů. Prožijte klíčové momenty a užijte si zábavu s humorem typickým pro hry LEGO. Hrajte za různé postavy a využijte jejich unikátní schopnosti k řešení hádanek a překonávání překážek. Sbírejte jantarové bloky a odemkněte si nové dinosaury a bonusový obsah.

Ať už jste fanouškem filmů Jurský park, nebo jen milujete dinosaury a LEGO stavebnice, LEGO Jurassic World vám zaručeně přinese hodiny zábavy. Popusťte uzdu fantazii a užijte si dobrodružství plné akce a napětí!

Novinky a limitované edice

Fanoušci LEGO® Jurského světa, zbystřete! Máme pro vás úžasné novinky o nejnovějších setech a limitovaných edicích, které vás zaručeně nadchnou. Připravte se na dobrodružství plné dinosaurů s ikonickými postavami a scénami z filmů Jurský svět.

Letos se můžete těšit na detailně propracované stavebnice LEGO® Jurský svět, které vám umožní postavit si vlastní Jurský park. Mezi novinkami najdete impozantní Tyrannosaurus Rex s pohyblivými končetinami a otevírací tlamou, ale i oblíbené dinosaury jako Triceratops, Velociraptor a Mosasaurus.

Pro sběratele a fanoušky filmových klasik jsou připraveny limitované edice stavebnic LEGO® Jurský svět, které vás zavedou do světa prvního Jurského parku. Postavte si legendární bránu Jurského parku nebo se vydejte na napínavou honičku s jeepem Wrangler. Tyto exkluzivní sety obsahují i minifigurky ikonických postav jako Dr. Alan Grant, Dr. Ian Malcolm a John Hammond.

Ať už jste vášnivými staviteli LEGO® nebo fanoušky Jurského světa, tyto novinky a limitované edice vám zaručí hodiny zábavy a kreativního hraní. Ponořte se do světa dinosaurů a prožijte s LEGO® Jurský svět nezapomenutelná dobrodružství.

Tipy pro nákup a slevy

Svět LEGO® Jurassic World™ je plný akčních stavebnic s dinosauří tematikou, které potěší malé i velké fanoušky. Pokud chcete ušetřit, nakupujte sady během výprodejů, jako je Black Friday nebo povánoční období. Sledujte letáky hračkářství a online obchody, abyste měli přehled o aktuálních akcích. Další možností je poohlédnout se po starších sadách LEGO® Jurassic World™, které už nejsou v prodeji. Tyto sady se dají sehnat za nižší ceny na online bazarech nebo v kamenných obchodech s použitým zbožím. Nezapomeňte zkontrolovat jejich stav a kompletnost. Pokud sháníte konkrétní figurku dinosaura nebo minifigurku, zkuste nákup na online burzách LEGO® dílků. Tam často narazíte na sběratele, kteří prodávají jednotlivé dílky za příznivé ceny. Nebojte se zeptat na slevy při nákupu více kusů. Pro fanoušky, kteří si rádi hrají s LEGO® kostkami, ale nechtějí utrácet za nové sady, existuje možnost zapůjčení. Některé hračkářství a knihovny nabízejí LEGO® stavebnice k zapůjčení na určitou dobu.

Publikováno: 06. 07. 2024

Kategorie: hračky

Autor: Jana Kovářová

Tagy: lego jurský svět | stavebnice lego