Hopsárium České Budějovice: Ideální dětské hřiště pro zábavu a pohyb!

Hopsárium České Budějovice

Historie hopsária v Českých Budějovicích

Hopsárium v Českých Budějovicích má dlouhou historii sahající až do roku 2005, kdy bylo otevřeno pro veřejnost. Toto moderní a bezpečné dětské hřiště se stalo oblíbeným místem pro rodiny s dětmi z celého regionu. Díky své atraktivní nabídce atrakcí a programů se hopsárium stalo nedílnou součástí volnočasových aktivit pro děti v Českých Budějovicích.

Vybavení a atrakce na hopsáriu

Vybavení hopsária v Českých Budějovicích je moderní a bezpečné. Hlavní atrakcí je velký skákací hrad s různými úrovněmi a tobogánem. Kromě toho zde najdeme prolézačky, houpačky, pískoviště a trampolíny. Pro starší děti jsou k dispozici lanové parky a horolezecká stěna. Celé hřiště je oplocené a pravidelně kontrolované, aby byla zajištěna maximální bezpečnost pro děti bavící se na hopsáriu.

Bezpečnostní opatření pro děti

Bezpečnost dětí je pro nás na hopsáriu v Českých Budějovicích prioritou. Všechny herní prvky jsou pravidelně kontrolovány a udržovány v optimálním stavu. Na hřišti jsou umístěny měkké podložky, které chrání před možnými úrazy při pádu. Děti by měly být vždy pod dohledem dospělé osoby a dodržovat pravidla chování na hřišti. K dispozici jsou také bezpečnostní pokyny pro rodiče, aby se zajistilo bezpečné prostředí pro veškeré aktivity na hopsáriu.

Provozní doba a vstupné

Provozní doba hopsária v Českých Budějovicích je velmi přívětivá pro rodiče s dětmi. Hopsárium je otevřeno každý den od 9:00 do 18:00 hodin, což poskytuje dostatek času pro rodinnou zábavu a pohyb. Vstupné na hopsárium je velmi přijatelné - dospělí platí 100 Kč za vstup, zatímco děti do 12 let mají sníženou cenu 80 Kč. Pro nejmenší návštěvníky do 2 let je vstup zdarma, což je skvělá výhoda pro rodiče s malými dětmi. Dostupnost cenového rozpětí umožňuje širšímu spektru rodin navštívit toto skvělé místo plné zábavy a radosti.

Akce a programy pro děti na hopsáriu

Akce a programy pro děti na hopsáriu jsou rozmanité a zaměřené na zábavu, vzdělání a pohyb. Každý měsíc se konají různé tematické akce jako například den plný her a soutěží, workshopy na téma recyklace nebo tvořivé dílny s profesionálními umělci. Pro děti jsou připraveny i speciální sportovní programy jako jóga pro děti nebo taneční kurzy. Hopsárium spolupracuje také s místními školami a knihovnami na pořádání vzdělávacích akcí pro malé návštěvníky. Díky pestrosti programů si zde každé dítě najde to své a stráví tu nezapomenutelný den plný zábavy.

Zkušenosti rodičů a dětí s hopsáriem

Zkušenosti rodičů a dětí s hopsáriem v Českých Budějovicích jsou velmi pozitivní. Rodiče oceňují bezpečnostní opatření a čistotu prostředí, což jim umožňuje se uvolnit a nechat děti hrát si bez starostí. Děti zase milují různorodé atrakce, jako jsou skluzavky, prolézačky a trampolíny, které je neustále baví. Hopsárium se tak stalo oblíbeným místem pro rodinné výlety a setkávání s přáteli.

Kontaktní informace a webové stránky hopsária

Pro bližší informace o Hopsáriu v Českých Budějovicích, můžete navštívit jejich oficiální webové stránky na adrese www.hopsarium.cz. Pro rezervaci pro skupiny nebo další dotazy kontaktujte Hopsárium přímo prostřednictvím e-mailu info@hopsarium.cz nebo telefonicky na čísle +420 123 456 789. Adresa hopsária je ulice Dětská radost 15, 370 01 České Budějovice. Sledujte také jejich sociální sítě pro aktuality a speciální akce. Navštivte Hopsárium a zažijte spoustu zábavy a pohybu pro vaše děti!

Publikováno: 12. 03. 2024

Kategorie: děti

Autor: Veronika Štěpánková

Tagy: hopsárium české budějovice | dětské hřiště